O nas

 

 

Witamy na naszej stronie!

Z inicjatywy grupy pasjonatów motocykli oraz wielkich miłośników podróżowania, w dniu 2 września 2016r. w Twardogórze powstało Stowarzyszenie Twardogórskie Motocyklistów CERBER.

Naszym znakiem rozpoznawczym jest specyficzne logo z wizerunkiem CERBERA, motocykla oraz herbu Twardogóry.

Celem stowarzyszenia jest propagowanie bezpiecznej jazdy, ukazywanie pozytywnego wizerunku motocyklistów wśród mieszkańców Twardogóry i okolic oraz krzewienie historii motoryzacji.

Pragniemy zintegrować ludzi z pasją oraz miłością do motocykli. Naszym celem jest również prowadzenie działalności kulturalnej tj. organizacja zlotów oraz pikników motocyklowych, a także promowanie wiedzy na temat udzielania pierwszej pomocy.

Do naszego Stowarzyszenia może należeć każdy posiadacz motocykla, biorący czynny udział w życiu Stowarzyszenia oraz popierający idee statutowe.
Należy pamiętać o godnym reprezentowaniu naszego klubu i rekomendacji członka CERBERA w trakcie przyjmowania do naszego Stowarzyszenia.
Nasza wspólnota to nie sama jazda czy towarzystwo, ale również wzajemna pomoc i ciężka praca oraz sposób na życie.

Zapraszamy wszystkich entuzjastów dwóch kółek do naszego Stowarzyszenia, wspólnie stworzymy ruch motocyklowy w naszym regionie.